Хочете приєднатись до нашого колективу? Шукаємо повара! Звертайтесь за телефоном 0800 218 018

 

 

 

Піца

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Владам - піцерія №1 у Миколаєві

Піца у нашому рідному місті Миколаїв давно стала однією з найулюбленіших страв. Та це й не дивно, адже що може бути смачніше, ніж свіжа, щойно з печі? Правильно, тільки піца з доставкою додому! Доставка піци в Миколаєві порадує доступністю та оперативністю, а замовлення піци в Миколаєві завжди можна оформити в піцерії Владам.

Припускають, що тонкі піци з різноманітними начинками та соусами почали готувати ще за часів Стародавнього Риму, причому ця страва була доступна лише аристократії. Інші ж, навпаки, кажуть, що піца виникла у середньовічній Італії як страва бідняків, для якого використовували все, що було під рукою, але все це не має значення.

Важливо те, що сьогодні смак італійської піци подобається всім. У Миколаїв піца прийшла наприкінці минулого століття, коли було відкрито першу в місті піцерію «Владам». Як готується піца? Насправді готувати піцу просто та цікаво. Для цього змішують дріжджове тісто, додають до нього ароматне оливкове масло і дають йому піднятися. Після чого розкочують тонкі коржики, зверху поливають соусом і розкладають начинку за бажанням. Основними ж інгредієнтами є томати або томатний соус і сир моцарела, решта інгредієнтів може змінюватись.

Де купити піцу з доставкою додому?
Придбати смачну, гарячу піцу з доставкою додому можна у піцерії «Владам». Доставка піци буде здійснена в найкоротші терміни, відразу ж після приготування за вказаною Вами адресою, а доступні ціни в поєднанні з неперевершеною якістю стануть приємним доповненням до замовлення. Приходьте до піцерії Владам щодня з 8.00 до 20.00. Ми чекаємо на Вас!