Хочете приєднатись до нашого колективу? Шукаємо повара! Звертайтесь за телефоном 0800 218 018

 

 

 

Про нас

Піцерія Владам

Перша піцерія Миколаєва розташовується у мальовничій, історичній частині міста – на перехресті вулиць Садової та Великої Морської. Піцерія «Владам» піклується про своїх гостей.

Тут на Вас чекають: чудовий сервіс, затишний інтер'єр, атмосфера доброзичливості та турботи, різноманітні страви української та європейської кухні, приготовані кухарями-професіоналами. Асортимент фірмової піци надасть Вам широку свободу вибору.

З восьмої години ранку ми раді запропонувати Вам апетитний сніданок, в обід бізнес-ланч для людей, які цінують свій час, а ввечері у родинному колі або з друзями, Ви зможете насолодитися смачною піцою, овочевими та фруктовими салатами, десертами, коктейлями під живу та романтичну музику саксофона. До послуг наших гостей – безкоштовна WI-FI зона, яка допоможе весь час залишатися онлайн, дитячий майданчик із різноманітними іграшками, а також зелений літній майданчик для сімейного та дитячого відпочинку. Для постійних гостей нашої піцерії передбачена дисконтна лояльна програма, що дозволяє економити Ваш бюджет.

Ми раді бачити Вас у нашій піцерії щодня з 7:00 до 20:00.
Адреса:
м. Миколаїв, вул. Садова, 3Б
Телефон:
0800218018
Є до нас запитання?
Напишіть нам на info@pizza-vladam.com.ua